Hoe gaan we om met CORONA richtlijnen bij SV De Lutte

Beste allen,

Het blijkt dat we de Corona-teugels moeten aanhalen, het virus is nog lang niet weg en we willen het virus met zijn allen heel graag buiten ons sportcomplex houden. We willen besmettingen die plaatsvinden op ons sportpark voorkomen, we willen geen teams in quarantaine moeten plaatsen en we hopen dat de competities op een normale manier (zonder onderbrekingen) kunnen gaan verlopen.
Dat kan alleen met de medewerking van IEDEREEN.

Helaas merken we een ietwat aflopende discipline, bijvoorbeeld de desinfectiezuil bij de ingang wordt bijna niet meer wordt gebruikt. Ook het gedrag in kleedkamers en kantine is niet altijd zoals het hoort.

Het virus bestrijden kan alleen wanneer IEDEREEN de regels naleeft.

We hebben dan ook twee belangrijke documenten.
1. Nieuwsbrief; deze uitgebreide brief wordt aan alle begeleiders van de teams verstrekt (trainers, grensrechters, en overige personen). LEES DEZE GRAAG GOED DOOR!

nieuwsbrief corona 1 sep 2020 – sv de lutte

2. De brief “wat moet je weten corona sv de Lutte” moet via de trainers/begeleiders naar alle voetballeden uitgaan.

wat moet je weten corona sv de lutte 1 sep 2020

wat moet je weten corona sv de lutte 1 sep 2020 jpeg

Allen bij voorbaat dank voor jullie medewerking.

Bestuur SV De Lutte