OPROEP

Beste sportvrienden,

In 2019 bestaat onze prachtige sportvereniging S.V. De Lutte 75 jaar! Sinds 1944 worden de blauw-witte kleuren met trots en plezier gedragen door inmiddels vele generaties Lutternaren. Daarnaast viert de handbalafdeling haar 40-jarig bestaan in 2019!

Er is een jubileumcommissie in het leven geroepen die inmiddels al een prachtige jaaragenda heeft gepresenteerd met vele leuke jubileumactiviteiten. Daarnaast wordt er door de werkgroep ‘Jubileumgeschenk’ op de achtergrond gewerkt aan een mooi cadeau ter ere van het 75-jarig en 40-jarig bestaan.

Om dit cadeau te realiseren hebben wij jullie help nodig! Heb je thuis foto’s, oude plakboeken, krantenknipsels, oude ‘balcontacten’, programmaboekjes of ander beeldmateriaal uit de afgelopen 75 / 40 jaar? Kom dan op woensdag 13 maart (20:00 uur) of maandag 18 maart (20:00 uur) met het beeldmateriaal naar de kantine! Op deze twee avonden is de werkgroep aanwezig om het aangeboden beeldmateriaal te digitaliseren. Heb je digitaal beeldmateriaal, mail het dan naar jubileum@svdelutte.nl

We hopen zoveel mogelijk te kunnen verzamelen om er een fantastisch cadeau van te maken. We rekenen op jullie medewerking!
Bij vragen kun je contact opnemen met Ruud Hampsink (06-13474547) of Koen Vloothuis (06-51800212).

Alvast bedankt!

Werkgroep ‘Jubileumgeschenk’ S.V. De Lutte