SV De Lutte zoekt nieuwe trainer coach voor seizoen 2019-2020

SV De Lutte is voor het seizoen 2019-2020 op zoek naar een trainer/coach voor SV De Lutte 1‼️

Na 3 seizoenen scheiden de wegen zich aan het einde van komend seizoen met de huidige hoofdtrainer Robin Klijnstra.

Robin Klijnstra 2

 

Na enkele jaren gevecht te hebben tegen degradatie uit de 4e klasse wist Robin zich in het 1e jaar bij SV De Lutte al voor het einde van de competitie veilig te spelen met het team. Jammer genoeg wist men dit vorig seizoen, met een sterk verjongd team, niet te bewerkstelligen. Dit seizoen draaien wij bovenin mee en hopen wij er uiteraard op dat het team Robin een passend afscheid weet te geven aan het einde van het seizoen met evt. promotie naar de 4e klasse. Wij wensen Robin van deze kant nu alvast veel succes bij het vinden van een nieuwe club.

Meer informatie over de nieuwe hoofdtrainer waar wij als SV De Lutte naar op zoek zijn staat hieronder:

pdf: Functieprofiel Hoofdtrainer coach SV De Lutte