Bloemenactie SV De Lutte – vr/zat 20/21 april 2018

Bloemenactie bij SV De Lutte

SV De Lutte houdt haar jaarlijkse bloemenactie op zaterdag 21 april a.s. Het Luttermolenveld en enkele routes in het buitengebied zullen vrijdagavond 21 april reeds worden bezocht. SV De Lutte biedt u ook dit jaar weer aan om uw tuin er fleurig uit te laten zien.

De bloemen worden ook dit jaar weer geleverd door Kwekerij Aarninkhof. Er zijn volop staande en hangende geraniums, Spaanse margrieten, vlijtige liesjes en andere soorten bloemen in alle kleuren aanwezig. Tevens is er een uitgebreid assortiment hangpotten en terraspotten te koop. Kortom: een uitgebreid assortiment bloemen om uw borders en bloembakken op te vrolijken.

Zoals gebruikelijk leidt de route door De Lutte, het Luttermolenveld en Beuningen. En natuurlijk is ook een deel van het buitengebied van De Lutte en Beuningen (Overijssel) in de route opgenomen.

Tot vrijdag 20 en zaterdag 21 april. Dan komen de mensen van SV De Lutte bij u aan de deur!!

Alle vrijwilligers veel succes toegewenst en uiteraard een plezierige dag.